Mezinárodní námořní doprava

11.12.12

Nachází se v jižním cípu Afriky, Jižní Afrika je známý pro diamantové, platinové a zlaté vývozu. Země pokrývá více než 470.000 mil a hlavní města zahrnují Johannesburg a Kapské Město. Port Kapského Města, který se nachází v Table Bay, je jedním z hlavních přístavů v Jižní Africe nákladní dopravy. V roce 2010, Port of Cape Town zabýval se téměř 720.000 TEU a certfikatem IPPC. Další porty nákladní doprava v Jižní Africe patří Alexandrie, Durban, Port Elizabeth a Port Nolloth.

Pokud potřebujete přepravit náklad do Jižní Afriky, možná vás bude zajímat v učení některých dovozních pravidel o námořní dopravě zde. Pokud jste přepravní kontejner do Jižní Afriky, mohou domácnosti a osobní potřeby typicky dodávány duty free. Existují určité celní formuláře musíte vyplnit, včetně P1160 a DA304 pro jihoafrické odboru cel. Plán na vytvoření alespoň tři kopie těchto dokumentů. Budete také muset předložit cestovní pas s příjezdem v zemi.

Mezinárodní námořní doprava

Pokud jste jihoafrický bydliště a vy se vracíte do země poté, co byl pryč nejméně šest měsíců nebo déle, můžete importovat domácnost položek dovozního cla, když se vrátíte. Veškeré dovážené zboží může být podroben standardním celním vyšetření úředníky.

Pokud jste přechodného pobytu, je povoleno dovážet své zboží pro domácnost a osobní předměty osvobozené od dovozního cla, pokud máte platné pracovní povolení a povolení k přechodnému pobytu.

Zahraniční diplomaté můžete importovat osobní věci tak dlouho, jak oni vyplní příslušnou papírování. Kromě toho by toto papírování být podepsána konzulátem a Jihoafrické ministerstvo zahraničních věcí.

Pokud jste zdědili položky, které importujete, můžete importovat tyto položky osvobozené od dovozního cla, pokud jste schopni poskytnout ověřenou kopii poslední vůli a závěť, která popíše specifické položky, které jste dovážející.

Existují některá zvláštní pravidla o dovoz střelných zbraních a střelivu do Jižní Afriky. Můžete importovat tyto položky osvobozením od dovozního cla, ale musíte mít dovozní povolení od dovozních a vývozních kontrolách před dovozem. Formulář SAP311 musí být vyplněny v plném rozsahu a také musíte podepsat. Celní úřad bude mít tento formulář a vydat SAP312.

Dovozci jsou uvedeny šedesát den na licencování jejich střelné zbraně a střelivo a mít tyto položky kontrolovány před obdržením SAP312. Ujistěte se, že budete balit své střelné zbraně a střelivo v snadno identifikovatelné balíčku v místě, které si můžete snadno přistupovat ve vašem kontejneru nákladní dopravy.

Zajímá vás, v námořní dopravě alkohol a ostatní alkoholické nápoje do Jižní Afriky? Ty jsou povoleny k přepravě to, ale budete očekávat, že zaplatí veškeré daně poplatky a daně. Budete také muset získat zvláštní osvědčení o převzetí před importem alkohol všeho druhu.

Pokud používáte dřevěné obaly na loď náklad, zajišťuje, že je ISPM 15 certifikován v místě původu. Dřevo balení jsou dřevěné palety, bedny, dřevěné bubny a opěrné. Toto nařízení se vztahuje na veškeré dřevo balíček, který vstoupí do země. Každý náklad přeprava jít do přístavu v Jižní Africe, která nemá ISPM 15 značky nebude dovoleno vstoupit do země.

ISPM 15 je certifikace International fytosanitární opatření, která byla vytvořena Mezinárodní úmluvy o ochraně rostlin, aby se zabránilo přepravu nemocných a nakažených dřevěné materiály, které by mohly způsobit poškození životního prostředí. Dodržování značení je někdy nazýván "Pšenice Stamp."

Vozidlo doprava do Jižní Afriky

Pokud chcete k odeslání auto nebo potřebujete vehicle přepravní do Jižní Afriky, můžete to udělat duty free tak dlouho, jak máte vlastní vozidlo po dobu nejméně jednoho roku. Ty jsou povoleny k přepravě jedno vozidlo na rodinu do Jižní Afriky. Ten, kdo je dopravit vozidlo do Jižní Afriky je nutné být trvalý pobyt v zemi.

Lidé opouštějí zemi na dočasných pracovních smluv nebo na delší dovolenou není dovoleno dovážet motorovým vozidlem osvobozením od dovozního cla do země. Je také důležité si uvědomit, že pokud zasíláte vozidlo do Jižní Afriky, se očekává, že platit daně z přidané hodnoty (DPH), která je úspěšnost na základě celní hodnoty vozidla.

Před odesláním vozidlo do Jižní Afriky, tam je nějaký poplatek papírování budete chtít dostat v pořádku. Jedná se o následující:

  • Dovozní povolení
  • Dopis od jihoafrického Bureau of Standards, nebo SABS
  • Formulář DA304A
  • Registrace papírování
  • Nákup fakturu pro vozidla
  • Prohlášení Form

Pokud jste přechodného pobytu a nemáte nárok na bezcelní vozidla dopravou, můžete provést prozatímní platbu Jihoafrické celního úřadu k zaplacení cla a daní potřebných pro vozidla dopravou. Část této platby může být vratná, pokud loď vašeho vozidla z Jižní Afriky, když jste opustit zemi.

Návrh na zahájení Pet

Pokud máte domácí zvíře, které chcete vzít s sebou do Jižní Afriky, může jim to být umožněno, ale tam je nějaký důležitý nutné papírování. Musíte mít originální doklady se svým domácím mazlíčkem, které jsou potřebné, aby vaše zvíře zrušte veterinární celním odbavením. Pokud nemáte originální doklady, může vaše zvíře nutné jít do karantény, nebo se vrátit do země původu.

Dokumenty pro import mazlíčka do Jižní Afriky patří následující:

  • Dovoz papírování
  • Veterinární osvědčení. To by mělo být provedeno vaším veterinárním lékařem do 10 dnů od svého zájezdu do Jižní Afriky
  • Platné očkování proti vzteklině shodě

Pokud se podání určitého druhu, která je ohrožena s vámi do Jižní Afriky, bude nutné mít CITES Vývozní povolení ze země vašeho původu. Budete také potřebovat C.I.T.E.S. Dovozní povolení vydané jihoafrickým ministerstvem na ochranu přírody. CITES je zkratka pro Úmluvu o mezinárodním obchodu s ohroženými druhy volně žijících živočichů a planě rostoucích rostlin.

Námořní doprava do Jižní Afriky nebo kdekoli na světě je mnohem snazší s pomocí profesionální agentury nákladní lodní dopravy, které vám může poskytnout detailní rady týkající se konkrétní země celních předpisů a předpisů.

Partneři

Reklama - odkazy

Zlatá investice

Nevíte kam se svýma úsporama? Zvažte možnost stabilní investice, kterou je i dnešní nejisté době především investiční zlato.


Cena pronájmu v Praze

Víte kde a za kolik sehnat pronájem bytu v Praze?


Zuzka Klingrová

Zuzka Klingrová je významná osobnost jógového světa a  usměvavá, zářící trenérka. Nechte se okouzli jógou právě pod jejím vedením.


Vestavěné skříně

Vestavěné skříně na míru po celé Praze.


Objednejte si beton z pohodlí Vašeho domova. Dopravu i čerpání betonu zajistíme my.


Investiční zlato vám pomůže zhodnotit váš majetek.


Pro názornost jaká je cena vestavěné skříně jsme připravili přehledné kalkulace.