Studie hodnotící ekonomické přínosy dostupného bydlení

12.12.12

Jen málo lidí by mohl namítnout, že cenově dostupné bydlení má své výhody. Nicméně, to je obecně dohodnuté, že bydlení obyvatelé sami jsou hlavními příjemci a zbytek komunity je velkou měrou ovlivněna. Ale v průběhu let, řada studií se objevily vychvalováním ekonomické výhody, které přesahují daleko za těmi, kteří žijí v zemi s nízkými příjmy bytové jednotky. Mnohé z těchto studií byly provedeny na státní úrovni, ale v poslední době, Národní Home Builders Association provedla národní průzkum, který podporuje státní úrovni zjištění.

Studie hodnotící ekonomické přínosy dostupného bydlení

Dva z nejnovějších státní úrovni studie byly provedeny v Oregonu a Utahu. Oba zjištěno ekonomické výhody, které rozšířily daleko za hranice s nízkými příjmy na bydlení obyvatel. Studie zjistila, že Utah, v jednom roce, bylo více než 3000 stavebních vytvořená pracovní místa nebo podpořit cenově dostupné bydlení projektů, což vede k téměř $ 90 milionů mzdy vydělal. Kromě toho byla vygenerována přes $ 20 milión ve výnosu státní daně.

Studie zjistila, že více než Oregon 1000 stavební práce byly vytvořeny nebo každoročně podporována nízkopříjmových bytových projektů, vytváří více než 30 milionů dolarů mezd. Téměř 2 miliony dolarů v dani z příjmů byla vyplacena státní na těchto mezd, a stát zadlužuje více než $ 4 v soukromém a federální financování pro každý $ 1 investovala na státní úrovni. Kromě toho, cenově dostupné bydlení obyvatelé uloženy 24.000.000 dolarů ročně životních nákladů, které podporuje více než 800 místních pracovních příležitostí, jako je uložení peněz se nalije zpět do místní ekonomiky.

Podobně, Asociace národní studie zjistila, že jen 149 jednotek nových cenově dostupné bydlení vede k vytvoření 328 "plný úvazek" pracovních míst pro rok, pracovních míst, které jsou potřebné stejně silně jako dostupné bydlení samotné. Po prvním roce, jsou více než 100 pracovních míst podporuje dlouhodobě.

Kromě toho je více než 20.000.000 dolar vstříkne do místní ekonomiky, a státní a místní vlády přijímat téměř 3 miliony dolarů v přidané příjmů. Odhaduje se, že roční příjmy zhruba 8.000.000 dolarů pokračovat iv následujících letech po 149-jednotka rozvoj je projekt dokončen. Hodně z toho je generován obyvatel žijících nové nízkopříjmových bytových jednotek.

Stejná studie zjistila, že vývoj 53 bytových jednotek pro seniory i výsledky v širokých společenských přínosů. Více než 100 na plný úvazek pracovních míst, a více než 7.000.000 dolarů je zaveden do hospodářství. Navíc, státní a místní vlády získat téměř $ 1 milión ve výnosu.

Žádná z těchto studií přezkoumat sociální přínosy nízkopříjmové bytové výstavby, a to bylo úmyslné. Sociální dávky jsou pravidelně nabízený jako nejlepší důvody pro sledování a podporu dostupného bydlení vývoje. A zatímco tyto výhody jsou důležité, pochopení pozitivních hospodářských výsledků, je stejně důležitá.

Námitky proti nízkým příjmem bydlení často středu kolem ekonomických zájmů - obava, že majetkové hodnoty klesne a obyvatelé sami stanou tlak na místní hospodářství. Nicméně, studie za studií zjistí, že opak je pravdou.

Partneři

Reklama - odkazy

Zlatá investice

Nevíte kam se svýma úsporama? Zvažte možnost stabilní investice, kterou je i dnešní nejisté době především investiční zlato.


Cena pronájmu v Praze

Víte kde a za kolik sehnat pronájem bytu v Praze?


Zuzka Klingrová

Zuzka Klingrová je významná osobnost jógového světa a  usměvavá, zářící trenérka. Nechte se okouzli jógou právě pod jejím vedením.


Vestavěné skříně

Vestavěné skříně na míru po celé Praze.


Objednejte si beton z pohodlí Vašeho domova. Dopravu i čerpání betonu zajistíme my.


Investiční zlato vám pomůže zhodnotit váš majetek.


Pro názornost jaká je cena vestavěné skříně jsme připravili přehledné kalkulace.