Použití žulové desky pro venkovní kuchyň

07.10.13

Pro každého, kdo přijal rozhodnutí o instalaci kuchyně Praha , která využívá venkovního prostoru , existuje celá řada důležitých úvah je třeba mít na mysli během procesu návrhu . Venkovní kuchyně jeunikátní domácí projekt , protože je nejen styl a funkce důležitá , ale materiály, vybrané pro použití v prostoru také musí být odolné a odolné proti povětrnostním vlivům .

Venkovní kuchyně může být mezera , která je příjemná pro rodinné oslavy , nebo jen místo pro vychutnat noční rodinné jídlo. Jako vnitřní kuchyni , měl by být vybaven všemi náležitostmi , včetně spotřebičů a přiměřené pracovní prostor. Při výběru perfektní gril může být snadné pro většinu majitelů domů , výběr materiálů propracovní deska může představovat větší výzvou .

Plánování venkovní kuchyně
V průběhu plánovacího procesu ,priorita je často pro navržení odpovídající pracovní prostor . Podobně jako u krytého prostoru , je důležité zahrnout dostatek prostoru jak pro přípravu potravin a servírování . Zatímco primární příprava prostor bude obvykle asi 36 cm vysoký (standard pro vnitřní , tak iv kuchyních ) , je tu takémožnost vytvořit mezonetový počítadlo , která má rovněž zvýšený barový prostor 42 palců . Venkovní desky jsou obvykle hlubší než to, co našel v interiéru kuchyně, aby vyhovovaly gril , takže očekáváme do hloubky asi 30 až 36 palec , spíše než vnitřní standard 24 palců .

Výběr kuchyňské desce materiál pro venkovní
Žula je jeden z nejlepších materiálů pro použití ve venkovním kuchyni , a umožňuje majitelům domů , aby si luxus ve venkovním prostoru. Nejen, že vytvářejí elegantní a opulentní styl, ale žula je také skvělým materiálem , protože je to snadno se čistí a udržuje , odolné a tepelně odolné .

Pro venkovní použití , je nejlepší zvolit desky žuly , které nemají velkou veining , protože epoxidy a plniva se používají v silně žilnaté žuly , a tyto materiály mohou mít negativní reakci na sluneční paprsky .

Je to také dobrý nápad , aby se zabránilo extrémně tmavé žulové desky pro venkovní použití , protože oni si udržet teplo a opustit domova obyvatelům a návštěvníkům vnímavé k spálených rukou.

Výhody použití žula venku
Kromě stylu a trvanlivost materiálu , žulové desky jsou také skvělý materiál pro použití na venkovních kuchyňské desky , protože jsoupřírodní kámen , který doplňuje přirozenou krásu venku. Je to skvělý způsob, jak svázat v pohodlí a moderní schopnostech venku s okolní krajinou .

Kromě toho, žula má schopnost odolávat extrémním teplotním změnám , tak ať je to pod bodem mrazu , nebo je tu vedru bude žula udržet svou integritu.

Ostatní Outdoor- šetrné materiály
Zatímco žula je jedním z nejčastěji používaných přírodních kamenů ve venkovních kuchyňské desky , existují i jiné možnosti k dispozici . Nejvíce pozoruhodně, mezi ně patří travertinu a vápence . I když tyto materiály jsou poněkud odolné, nejsou tak odolné jako žula , což znamená, že mohou být náchylnější k poškrábání, znečištění a poškození teplem , takže to není ideální pro venkovní kuchyní, ve které vydrží náročné zacházení .

Křemen je jedním z mála přírodních kamenů , které nenídobrá volba pro venkovní použití , protože jeho tendenci mizet , když jsou vystaveny UV záření .

Venkovní kuchyně je luxusní doplněk každé domácnosti , a měly by být navrženy s , aby vyhovovaly potřebám majitelů domů pro nadcházející roky . Pracovní deska jedůležitou součástí návrhu puzzle, které se bude měnit nejen vzhled, ale i trvanlivost prostoru , takže při volbě materiálu ,odolný přírodní kámen , jako je žula , je častonejlepší volba .

Partneři

Reklama - odkazy

Zlatá investice

Nevíte kam se svýma úsporama? Zvažte možnost stabilní investice, kterou je i dnešní nejisté době především investiční zlato.


Cena pronájmu v Praze

Víte kde a za kolik sehnat pronájem bytu v Praze?


Zuzka Klingrová

Zuzka Klingrová je významná osobnost jógového světa a  usměvavá, zářící trenérka. Nechte se okouzli jógou právě pod jejím vedením.


Vestavěné skříně

Vestavěné skříně na míru po celé Praze.


Objednejte si beton z pohodlí Vašeho domova. Dopravu i čerpání betonu zajistíme my.


Investiční zlato vám pomůže zhodnotit váš majetek.


Pro názornost jaká je cena vestavěné skříně jsme připravili přehledné kalkulace.