Granty na bydlení pro matky samoživitelky

13.12.12

Některé matky samoživitelky se snaží držet krok s hypoteční splátky na jejich domova a snaží se vyhnout uzavření. Americké ministerstvo bydlení a rozvoj měst může být řešením, které může zmírnit zátěž na majitele domů, stejně jako nájemce, kdy to přijde nejen pobyt v tomto domě, ale schopnost vytvářet nové bydlení.

Nákup Home

Federal Housing Administration je součástí HUDu. Mohou vám pomoci koupit domů pojištěním úvěru, takže můžete získat lepší řešení na hypotéku. Tím se sníží zálohu a může dokonce snížit náklady na uzavření. Pokud jste našli dobrou hodnotu na dům, který potřebuje nějaké upevnění, lze náklady zahrnuty do úvěru.

Granty na bydlení pro matky samoživitelky

Udržování vašeho domova

Pokud máte dům, který potřebuje opravy, nebo je v zoufalé potřebě předělat, podívejte se do refinancování vaší hypotéky s FHA pojistné úvěru, který vám umožní půjčit si peníze, které potřebujete, aby se zlepšení. Tam je energie FHA Efficient hypotéky, který vám umožní provést zlepšení vašeho domova, který bude dělat to energeticky účinnější, což vám umožní platit méně za vytápění a chlazení vašeho domova.

Udržet si Home

Pokud potřebujete hypotéční úlevu, můžete být schopni najít pomoc v programech, které jsou spravovány prostřednictvím HUD a amerického ministerstva financí. Pokud nejste schopni pracovat s finanční instituce, která vede váš hypotéku a cítit hrozbu zabavení majetku, Program MHA, můžete díky níž je domácí cenově dostupné vám pomohou získat více stabilní půjčku na nízkých úrokových sazeb, které jsou nyní k dispozici. Existují i jiné granty pro matky samoživitelky, které jsou uvedeny níže.

V některých případech může majitel domu dluží více na doma, než to stojí za to, nebo z důvodu ztráty zaměstnání nebude moci pokračovat, aby se platby na doma vůbec. Pokud vlastnit svůj vlastní domov, je příčinou jste finanční hardship, ale nejste schopni prodat dům se dostat ven z pod tíhou, jsou možnosti, které vám mohou pomoci vyhnout se uzavření trhu.

Home Affordable Modifikace Program (HAMP) vám může pomoci snížit své měsíční platby na základě vašeho příjmu

Home Affordable Refinance Program (HARP) vám může pomoci refinancovat váš domov, pokud vaše hypoteční splátky jsou aktuální, ale vaše žádost o refinancování za nižší cenu, nebyla schválena z důvodu klesající hodnoty vašeho domova.

Principal Snížení Alternativní (PRA) mohou vstoupit do pomoci vyjednat částku, kterou dlužíte na vaší domácnosti, pokud hodnota domu je mnohem menší, než to, co je dlužen.

Domů Dostupné Uzavření Alternativy (HAFA) vám může pomoci přechod na bydlení, které je cenově dostupnější. Je řízena exit program pro dlužníky, které mohou pomoci řídit skutek-místo uzavření nebo krátkého prodeje na vašeho domova.

Využijte programů, které jsou k dispozici prostřednictvím HUD, takže nemusíte přijít o váš domov v těchto finančně těžkých časech.

Partneři

Reklama - odkazy

Zlatá investice

Nevíte kam se svýma úsporama? Zvažte možnost stabilní investice, kterou je i dnešní nejisté době především investiční zlato.


Cena pronájmu v Praze

Víte kde a za kolik sehnat pronájem bytu v Praze?


Zuzka Klingrová

Zuzka Klingrová je významná osobnost jógového světa a  usměvavá, zářící trenérka. Nechte se okouzli jógou právě pod jejím vedením.


Vestavěné skříně

Vestavěné skříně na míru po celé Praze.


Objednejte si beton z pohodlí Vašeho domova. Dopravu i čerpání betonu zajistíme my.


Investiční zlato vám pomůže zhodnotit váš majetek.


Pro názornost jaká je cena vestavěné skříně jsme připravili přehledné kalkulace.